Piekarnia, cukiernia - Wołomin

Grzybki

Piekarnia z tradycjami w Wołominie!

Zapraszamy do naszego sklepu firmowego zlokalizowanego na terenie Galerii Wołomin (lokal 62A). Znajdziecie tu chleby na naturalnym zakwasie, pieczywo BIO, bagietki, bułki słodkie i wytrawne oraz ciasta, ciasteczka i słodkie przekąski. Zachęcamy do spróbowania naszych pożywnych sałatek i kanapek, w wersji mięsnej lub wegetariańskiej. Codziennie świeżych, w sam raz na mniejszy głód!

Torty na zamówienie

Piekarnia Cukiernia w Wołominie oferuje również torty na zamówienie. Do wyboru są klasyczne torty śmietanowe i pralinowe, fantazyjne torty weselne oraz modelowane, które zachwycą szczególnie najmłodszych jubilatów.

Słodka chwila w Grzybkach

Obok lokalu możecie skorzystać z kilku stolików, przy których skosztujecie rurek z bitą śmietaną i lodów włoskich oraz napijecie się gorących napojów. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji spróbować naszej kawy to warto wiedzieć, że jest to mieszanka ziarnistej kawy Brazil Yellow Bourbon 100% Arabica, unikalna bo wypalana specjalnie dla nas. Nazwa kawy pochodzi od koloru jej owoców, które dojrzewają na żółto. Jej smak jest zbalansowany, dzięki karmelowej słodyczy przełamanej delikatną kwaskowością i czekoladową goryczką.

Czekamy na Was!

Lista sklepów

 • Sklep firmowy Wołomin

  Ul. Geodetów 2 (Galeria Wołomin)
  Tel. 668 519 487
  Godziny otwarcia:
  Pon. – sob. 8:00 - 21:00
  Niedz. 8:00 - 21:00 (handlowe)

  Dostępne w sklepie:

  Ciasta/Torty Kanapki Kawa i herbata Pieczywo Sałatki
Akademia Piekarza Kontakt z nami

ul. Korkowa 68
04-519 Warszawa

tel. 22 332 65 45
e-mail: kontakt@piekarniagrzybki.pl

ul. Malownicza 33
02-272 Warszawa

tel. 22 332 65 00
e-mail: kontakt@piekarniagrzybki.pl