Piekarnia, cukiernia - Ursus

sklp-e firmowy bohaterów warszawy

Zapraszamy do 2 naszych sklepów firmowych na terenie Ursusa!

W każdym z nich znajdziecie chleby na naturalnym zakwasie, pieczywo BIO, bagietki, bułki słodkie i wytrawne oraz ciasta, ciasteczka i słodkie przekąski. Czy wiecie, że w każdym naszym punkcie oferujemy również torty na zamówienie? Do wyboru są klasyczne torty śmietanowe i pralinowe, fantazyjne torty weselne oraz modelowane, które zachwycą szczególnie najmłodszych jubilatów.

Pizza w drodze na pociąg

Piekarnia Cukiernia w Ursusie na ulicy Bohaterów Warszawy 41 znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie PKP Ursus (dosłownie minutka pieszo). W drodze do domu albo przed podróżą warto wstąpić tu na naszą pizzę prosto z pieca. Dostępna jest opcja wegetariańska z 4 składników warzywnych lub mięsna z 1 składnika mięsnego i 2 warzywnych. Czy wiecie, że naszą pizzę możecie również zamówić przez telefon i odebrać ją w wybranym lokalu? Sprawdźcie sami 🙂

A może lody dla ochłody? : )

W sezonie letnim zapraszamy do ogródka, w którym możecie wygodnie rozsiąść się z naszymi lodami rzemieślniczymi. W sezonie jesienno zimowym spragnionych ogrzejemy gorącymi napojami. Polecamy szczególnie kawę, którą przygotowujemy na bazie specjalnie wypalanej dla nas mieszanki ziarnistej kawy Brazil Yellow Bourbon 100% Arabica. Nazwa kawy pochodzi od koloru jej owoców, które dojrzewają na żółto. Jej smak jest zbalansowany, dzięki karmelowej słodyczy przełamanej delikatną kwaskowością i czekoladową goryczką.

Piekarnia w Ursusie przy ulicy Skoroszewskiej 1, oprócz naszych tradycyjnych wypieków, oferuje również pożywne sałatki oraz kanapki mięsne i wegańskie, codziennie świeże, w sam raz na mniejszy głód.

Czekamy na Was!

Lista sklepów

 • Sklep firmowy

  Ul. Bohaterów Warszawy 41 lok. U4
  Tel. 539 736 267
  Godziny otwarcia:
  Pon. - pt. 6:00 - 20:00
  Sob. 7:00 - 15:00

  Dostępne w sklepie:

  Ciasta/Torty Lody Kawa i herbata Pieczywo
 • Sklep firmowy

  Ul. Skoroszewska 1 lok.1A
  Tel. 539 842 162
  Godziny otwarcia:
  Pon. - pt. 6:00 - 19:00
  Sob. 7:00 - 15:00

  Dostępne w sklepie:

  Ciasta/Torty Kanapki Kawa i herbata Pieczywo
Akademia Piekarza Kontakt z nami

ul. Korkowa 68
04-519 Warszawa

tel. 22 332 65 45
e-mail: kontakt@piekarniagrzybki.pl

ul. Malownicza 33
02-272 Warszawa

tel. 22 332 65 00
e-mail: kontakt@piekarniagrzybki.pl