Gastronomia

Zapraszamy do naszych wyjątkowych sklepów ze strefą bistro: przy ul. Malowniczej 33 i Naruszewicza 30, Kopernika 9 – Legionowo, Park Glinianka – Łubna.
Znajdziecie w
nich rozszerzoną ofertę gastronomiczną. Dla każdego coś pysznego.

 

tost croque madame

ŚNIADANIA

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Nasz szef kuchni przygotował dla Was propozycje wyjątkowych śniadań, które z pewnością codziennie dostarczą Wam dużej dawki energii.

Wśród nich znajdziecie między innymi:  tost Croque Madame, omlety, tosty francuskie i inne.

Do przygotowania śniadań używamy wyłącznie jaj z wolnego wybiegu, mięsa od sprawdzonych dostawców, naszego świeżo wypiekanego pieczywa i sezonowych warzyw.

 

 

zupaLUNCH

W naszej piekarni możecie również skosztować starannie skomponowanej oferty lunchowej. Od poniedziałku do piątku serwujemy inną, pożywną zupę oraz drugie danie. Jeśli jesteście ciekawi, jaki zestaw pojawi się kolejnego dnia tygodnia, odwiedzajcie nasz grzybkowy fanpage na facebooku, gdzie w relacjach prezentujemy menu na cały tydzień.

Z lunchem startujemy od godziny 11:30, natomiast Oferta Szefa kuchni, w której możecie znaleźć dania na większy głód, dostępne są w stałej odsłonie. Chętnie uraczymy Was: burgerami w 100% z polskiej wołowiny, przygotowanymi w naszej mlecznej bułce, domowej roboty Falafelem, podanym w towarzystwie warzyw oraz kaszy kuskus, czy jedną z mniejszych przekąsek frytkami z pieca.

Wszystkie dania zachwycają smakiem ale i wyglądem, Spróbujcie sami 🙂

 

pizza prosto z pieca

PIZZA PROSTO Z PIECA

Nasza oferta nie byłaby kompletna, gdyby zabrakło w niej PIZZY. Ta pozycja cieszy zarówno dorosłych, jak i dzieci, fanów mięsa jak i wegetarian. Możecie ją dostać w całości, ale także na kawałki, dodatkowo spośród gotowych propozycji możecie skomponować własną wersję: wegetariańską z 4 składników warzywnych i mięsną z 1 składnika mięsnego i 2 warzywnych.

 

 

 

Wszystkie potrawy przyrządzamy z wielką dbałością. Chcemy abyście podczas robienia zakupów w naszych sklepach, mogli również zjeść pyszny obiad, bądź napić się gorącej kawy w towarzystwie najlepszych deserów. Tak, tak, KAWĘ też mamy – specjalnie wyselekcjonowana i wypalana dla naszej Piekarni 🙂                                                                   

Nie czekajcie…

Odwiedzajcie nas tłumnie i sprawdzajcie co jeszcze dla Was przygotowaliśmy! 

Hamburger Grzybkowy

 

 

 

Akademia Piekarza Kontakt z nami

ul. Korkowa 68
04-519 Warszawa

tel. 22 332 65 45
e-mail: kontakt@piekarniagrzybki.pl

ul. Malownicza 33
02-272 Warszawa

tel. 22 332 65 00
e-mail: kontakt@piekarniagrzybki.pl