Aktualności, czyli co u nas słychać

 • Dziś dbamy o jutro – nasze nowe BIO kubki!

  11grudzień

  Dziś dbamy o jutro – nasze nowe BIO kubki!

  Wiemy, że grono osób zainteresowanych produktami ekologicznymi, również wśród naszych Klientów, stale się powiększa. Wybierając produkty BIO, nie tylko dostarczamy naszemu organizmowi składników najwyższej jakości, ale jednocześnie lepiej dbamy o środowisko naturalne.

  BIO chleby

  Aby zaadresować wasze potrzeby, w ubiegłym roku wprowadziliśmy do oferty dwa wyjątkowe produkty, o których więcej dowiecie się z artykułu Chleby BIO – nowość w ofercie wyrobów piekarskich w naszych aktualnościach.

  100% biodegradowalne i kompostowalne kubki

  Naszym kolejnym krokiem w stronę bycia bardziej eko jest wprowadzenie nowych kubków. Teraz pijąc naszą kawę, oprócz delektowania się jej smakiem, realnie wpływasz na kondycję planety. Nowe kubki oraz wieczka wykonane są z w pełni naturalnego tworzywa pozyskanego z trzciny cukrowej. Są w 100% biodegradowalne i kompostowalne, co oznacza że w naturalny sposób ulegają rozkładowi nie powodując szkodliwych zmian w środowisku.

  Oczywiście należy pamiętać, że opakowania biodegradowalne powinniśmy wrzucać do kontenerów z odpadami organicznymi (bioodpadami), aby mogły zostać zagospodarowane w specjalnych kompostowniach.

  Zwróćcie również uwagę na dokładne zamykanie kubków. Nowa papierowa wersja wieczka różni się od znanego wam plastikowego poprzednika i wymaga większej uwagi i wprawy 😉

  Kawa z Grzybków

  Jeśli jeszcze nie mieliście okazji spróbować naszej kawy to warto wiedzieć, że jest to mieszanka ziarnistej kawy Brazil Yellow Bourbon 100% Arabica, unikalna bo wypalana specjalnie dla nas. Nazwa kawy pochodzi od koloru jej owoców, które dojrzewają na żółto. Jej smak jest zbalansowany, dzięki karmelowej słodyczy przełamanej delikatną kwaskowością i czekoladową goryczką. Spróbuj i przekonaj się o jej wyjątkowym smaku i aromacie!

  Ps. do naszych sklepów możecie również przyjść z własnym wielorazowym (oczywiście czystym 😉 ) kubkiem!

Powrót
Akademia Piekarza Kontakt z nami

ul. Korkowa 68
04-519 Warszawa

tel. 22 332 65 45
e-mail: kontakt@piekarniagrzybki.pl

ul. Malownicza 33
02-272 Warszawa

tel. 22 332 65 00
e-mail: kontakt@piekarniagrzybki.pl