Aktualności, czyli co u nas słychać

 • GO VEGAN – wegańskie produkty w Grzybkach

  20lipiec

  GO VEGAN – wegańskie produkty w Grzybkach

  Nadeszło lato a wraz z nim kilka nowości w naszych sklepach. I to jakich nowości…

  Coraz więcej z Was szuka produktów w 100% pochodzenia roślinnego, także w naszych piekarniach. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, ale również wierząc, iż świadomie wybierając produkty roślinne przyczyniamy się do pozytywnych zmian w światowej gospodarce, do oferty wprowadziliśmy produkty wegańskie. W naszych sklepach pojawiły się:

  • Sałatka wegańska przygotowana w formie bowla, w którym znajdziecie: ryż gotowany na parze, kapustę białą i czerwoną, sałatę rzymską, kolendrę, kiełki fasoli mung, marchew, fasolkę edamame, warzywny kotlecik oraz wegański sos majonezowy.
  • Kanapka wegańska na bazie chleba forma staropolska, wypełnionego po brzegi pastą słonecznikową, piklowaną cebulą, burakiem oraz liśćmi świeżego szpinaku.
  • Drożdżówka wegańska – delikatna bułeczka drożdżowa z nadzieniem z musu jabłkowego, dodatkowo zawierająca świeże maliny, obsypana słodką kruszonką.

  A to dopiero początek. Już niebawem pojawi się kolejna NOWOŚĆ:

  • Wegański pudding chia z mango, to wyjątkowy produkt wprost idealny na lekkie śniadanie, ale także jako przekąska w ciągu dnia. Pudding przygotowaliśmy na bazie napoju kokosowego, do całości dodaliśmy owocowe orzeźwienie – pulpę z mango, borówki oraz płatki kokosa.

  Będziemy starali się poszerzać nasz asortyment tak, by każdy z Was mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie.

  Wege moc niech będzie z Wami!

Powrót
Akademia Piekarza Kontakt z nami

ul. Korkowa 68
04-519 Warszawa

tel. 22 332 65 45
e-mail: kontakt@piekarniagrzybki.pl

ul. Malownicza 33
02-272 Warszawa

tel. 22 332 65 00
e-mail: kontakt@piekarniagrzybki.pl